Ana Sayfa Facebook'ta Paylaş  Üye GirişiÜye Ol
30/08/2014    iPNo: 107.20.73.188
Mail Girisi  |
 WEBMAİL  |  DİZİN  |  İLETİŞİM  |  REKLAM  |  HAKKIMIZDA
   Egze Bilişim & Kumru.Net Forum Ana Sayfası -> Aşk Konuları
_AnGeL
_AnGeL Offlinedir 
~Forum Admin~
~Forum Admin~
Son Görülüşü: 19 Şub 2007
Seviye:50

Altın: 26797
_AnGeL
Mesaj No: 34268 - Mesaj No - 34268Tarih: Sal Ekm 11, 2005 9:39 pm    Mesaj konusu: Aşk günlüğü Alıntıyla Cevap Ver
Aşk günlüğü

Seninle dolu her günüm, sensiz kalbim kördüğüm, sense hala bana küskün özlemedin mi? Sen elleri sevsen de, beni kolay üzsen de, ben hala bıraktığın o yerlerdeyim. Beni sensiz bırakma...

Seni sevmek boş olsa da, hayatın anlamı olmasa da varlığınla bir bütün olup seni elde edeceğim. Nice senelere sevgilim...

Sevilmek sevmek kadar güzel olsaydı, seven değil sevilen ağlardı. Seni seviyoRUM
Söylenecek o kadar söz var ki; hepsi boğazıma takılıyor. Onları yutkunmak için değil okyanuslar, göz yaşlarınız bile yetmez...

Elimde denizden çaldığım bir midye var. Denize o kadar uzak ki, aynı seninle benim gibi. Ama aranızda tek bir fark var; o denize, sen ise bana aitsin. Seni çok seviyorum aşkım...

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı, dünya ebediyen güneş yüzü görmezdi. Seni çok seviyorum çikolatam. Sen benim her şeyimsin...

Seni çok seviyorum ve bunu da herkesin bilmesini istiyorum demiştim ya; işte buradan haykırıyorum. Esma seni çok seviyorum. Sen benim her şeyimsin. Seninle bir bütün oldum ve yanımda olmadığın zaman ben de olmam...

Bu gönül gün gelir ağlamayı unutur, gün gelir gülmeyi unutur, gün gelir sevmeyi unutur. Ama bu gönül asla sevdiklerini unutmaz...

Önceden ne güzeldi değil mi aşkım, ne de iyi anlaşırdık. Oysa şimdi birbirini bile görmeyen 2 düşman gibiyiz. Ben seni hala unutmadım Eyüp. Biliyorum ki sen de beni unutmadın. Unutmuş olsan hissederdim, unutmuş olsan her sabah karşımda durmazdı hayalin. Şunu unutma ki, seni çok seviyorum...

Sana baktığım zaman gözlerim kamaşıyor. İnce bir rüzgar esiyor saçlarının arasından, bütün denizler deviniyor. Binlerce güneş parlıyor gözbebeklerinde. Sana dokunduğum zaman sudan geçer gibi ellerim, senin beyazlığınla arınıyor. Sana dokunduğum zaman nefes alamıyorum, soluğum kesiliyor. Sana dokunduğum zaman boyut değiştiriyorum, bütün renkler yenileniyor.

Melek Olmak Değil Derdim
Ama Asla Ben $eytan Olmak İstemiyorum...

Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder Başa dön
TaTLixPeRi
TaTLixPeRi Offlinedir 
Fantastik Üye
Fantastik Üye
Son Görülüşü: 16 Oca 2006
Seviye:50

Altın: 10103
TaTLixPeRi
Mesaj No: 34289 - Mesaj No - 34289Tarih: Çrş Ekm 12, 2005 2:48 am    Mesaj konusu: (No subject) Alıntıyla Cevap Ver
ellerine saglik Wink

SeVmEyI BiLiYoRsAn SeV..BiLmIyOrSaN KiYmA O CaNa..SeVmEk YüReK IsTeR GüZeLim, Ya SeVeCeKsIn YaDa O YüReGi TaSiMaYaCaKsIn

Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Başa dön
simge-e
simge-e Offlinedir 
Etkin Üye
Etkin Üye
Son Görülüşü: 31 Ekm 2005
Seviye:15

Altın: 569
simge-e
Mesaj No: 34301 - Mesaj No - 34301Tarih: Çrş Ekm 12, 2005 11:10 am    Mesaj konusu: (No subject) Alıntıyla Cevap Ver
paylaştıgın için sağol

sen gittiğinden beri
Adını her duyduğumda
Bir ürperti alır beni
Hafiften tebessüm ederim sonra
Maske olur acılarıma
Sanki seni hiç yaşamamışım
Herkes buna kanar da
Ben içime ağlarım...

Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder Başa dön
romantik_serseri
romantik_serseri Offlinedir 
Forumcu Üye
Forumcu Üye
Son Görülüşü: 02 Mar 2012
Seviye:22

Altın: 1678
romantik_serseri
Mesaj No: 34453 - Mesaj No - 34453Tarih: Prş Ekm 13, 2005 10:26 am    Mesaj konusu: (No subject) Alıntıyla Cevap Ver
eline sağlık.. Harikasın..

ॐ๑●•٠·˙ॐ๑ eLimde 5 gram bir otLa geçmişimde çok çuvaLLadımॐ๑●•٠·˙ॐ๑
o bir romantik_serseri

Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger Başa dön
Yeni Başlık Gönder || Cevap Gönder
Mesajları göster:   
   Egze Bilişim & Kumru.Net Forum Ana Sayfası -> Aşk Konuları Pdf Tüm saatler GMT +2 Saat
1 . sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin: