Ana Sayfa Facebook'ta Paylaş  Üye GirişiÜye Ol
24/07/2014    iPNo: 54.83.230.137
Mail Girisi  |
 WEBMAİL  |  DİZİN  |  İLETİŞİM  |  REKLAM  |  HAKKIMIZDA
   Egze Bilişim & Kumru.Net Forum Ana Sayfası -> Aşk Konuları
**zerd@**
**zerd@** Offlinedir 
Sempatik Üye
Sempatik Üye
Son Görülüşü: 11 Tem 2008
Seviye:39

Altın: 122568
**zerd@**
Mesaj No: 11454 - Mesaj No - 11454Tarih: Cum Nis 22, 2005 9:28 pm    Mesaj konusu: **Gülen yüzüm** Alıntıyla Cevap Ver
Gülen yüzüm

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam..Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam..Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp,bana baktığını hissediyorsam.Ve bu beni her gün hep aynı şekilde heyecanlandırıyorsa...İçtiğim çayın şekeri, sigaramın dumanı,kahvaltımın her lokması sen oluyorsan.Sokakta bana bakan her insan, yüzümdeki tarifsiz sevinci görüp hayrete düşüyorsa..Sevdiğin şarkıyı defalarca başa alıp bıkmadan defalarca dinleyebiliyorsam.O şarkının her sözüne seninle ilgili ayrı bir anlam yüklüyorsam.Yorucu bir günün sonunda ufacık bir sözünle,bir gülüşünle uzun bir tatilden dönmüş gibi enerji doluyorsam.Ve o enerjiyle hiç uyumadan günlerce çalışabileceğimi duyumsuyorsam.Gün boyu saatleri, dakikaları sayıp 'Neden geçmiyor bunlar' diye hayıflanıyorsam.Ve hep seninle buluşacağımız anı bekliyorsam.Kitap okurken seni düşünmekten kendimi alamayıp aynı satırı defalarca tekrar ediyorsam.Sonra sana bunu anlattığımda birlikte ne kadar güleceğimizi düşünüp keyifleniyorsam.Seninle ilgili planlar yapıyorsam.Sadece varsayımlara dayalı olsa bile o planları mükemmelleştirmek için her ayrıntının üzerinde dakikalarca düşünüyorsam.İzlediğim filmdeki başrol oyuncularının yerine kendimizi koyup 'Biz olsaydık böyle yapardık' diyorsam.Yüzyıllardır sevgililerin kullandıkları klasik sözcüklerin benim duygularımı anlatmaya yetmediğini fark ediyorsam.Yine de bunları söylemekten hiç ama hiç bıkmıyorsam.Aşkımın coşkusunu sana yansıttığımda senin de bana aynı coşkuyla karşılık vereceğini biliyorsam.Kahkahanın en güzelini seninle atacağımı,yemeğin en güzelini seninle yiyeceğimi,'Hayatının en anlamlı şeyi ne' diye sorduklarında tereddüt bile etmeden senin adını verebiliyorsam.Sen benim için vazgeçilmez olmuşsun demektir demekki sen benim vazgeçilmezimsin . tekrar edelim o halde neymiş

SEN BENİM VAZGEÇİLMEZİMMİŞSİN SENİ SEVİYORUM GÜLEN yüzüm

Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder Başa dön
KEANU
KEANU Offlinedir 
WebMaster
<font color=red><b>WebMaster</b></font>
Son Görülüşü: 29 Ksm 2010
Seviye:38

Altın: 330799
KEANU
Mesaj No: 19278 - Mesaj No - 19278Tarih: Cum Tem 08, 2005 9:52 am    Mesaj konusu: (No subject) Alıntıyla Cevap Ver
Kod:
SEN BENİM VAZGEÇİLMEZİMMİŞSİN SENİ SEVİYORUM GÜLEN yüzüm

Aynan Öyle Valla Bu Güzel Yazıyı Bizlerle Paylaştığın İçin Teşekkürler Zerda Sultan Wink

Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger Başa dön
TaTLixPeRi
TaTLixPeRi Offlinedir 
Fantastik Üye
Fantastik Üye
Son Görülüşü: 16 Oca 2006
Seviye:50

Altın: 10103
TaTLixPeRi
Mesaj No: 19296 - Mesaj No - 19296Tarih: Cum Tem 08, 2005 1:01 pm    Mesaj konusu: (No subject) Alıntıyla Cevap Ver
paylasimin icin tsk ederiz

SeVmEyI BiLiYoRsAn SeV..BiLmIyOrSaN KiYmA O CaNa..SeVmEk YüReK IsTeR GüZeLim, Ya SeVeCeKsIn YaDa O YüReGi TaSiMaYaCaKsIn

Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Başa dön
CAPKIN_KRAL
Misafir

Seviye:0
Mesaj No: 19915 - Mesaj No - 19915Tarih: Sal Tem 12, 2005 8:53 pm    Mesaj konusu: (No subject) Alıntıyla Cevap Ver
paylasimin icin tsk ederiz
Başa dön
simge-e
simge-e Offlinedir 
Etkin Üye
Etkin Üye
Son Görülüşü: 31 Ekm 2005
Seviye:15

Altın: 569
simge-e
Mesaj No: 20639 - Mesaj No - 20639Tarih: Pzr Tem 24, 2005 1:18 am    Mesaj konusu: (No subject) Alıntıyla Cevap Ver
paylastıgın ıcın sağol

sen gittiğinden beri
Adını her duyduğumda
Bir ürperti alır beni
Hafiften tebessüm ederim sonra
Maske olur acılarıma
Sanki seni hiç yaşamamışım
Herkes buna kanar da
Ben içime ağlarım...

Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder Başa dön
KuZaNdOnOzLu_53
KuZaNdOnOzLu_53 Offlinedir 
Havalı Üye
Havalı Üye
Son Görülüşü: 08 May 2007
Seviye:33

Altın: 3434
KuZaNdOnOzLu_53
Mesaj No: 20651 - Mesaj No - 20651Tarih: Pzr Tem 24, 2005 10:13 pm    Mesaj konusu: (No subject) Alıntıyla Cevap Ver
payleştığın için tsk ederiz

Normalinden Büyük İmza Kullanıyorsunuz.Böyle Devam Ederseniz Sizi Forumdan Uzaklaştıracağım.

KEANU

Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger Başa dön
CAPKIN_KRAL
Misafir

Seviye:0
Mesaj No: 20698 - Mesaj No - 20698Tarih: Pts Tem 25, 2005 1:56 pm    Mesaj konusu: (No subject) Alıntıyla Cevap Ver
devamı yokmu zerda
Başa dön
Yeni Başlık Gönder || Cevap Gönder
Mesajları göster:   
   Egze Bilişim & Kumru.Net Forum Ana Sayfası -> Aşk Konuları Pdf Tüm saatler GMT +2 Saat
1 . sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Arşiv

Telif Hakkı © 2004 - 2014 Egze Bilişim & Hosting Hizmetlerine Aittir